Доступність посилання

ТОП новини

Поживанов заявляє, що живе в Австрії


Колишній заступник міністра економіки Михайло Поживанов заявляє про своє перебування в Австрії. Про це він повідомив в інтерв’ю виданню «Газета по-киевски».

За словами колишнього урядовця, в червні 2010 року йому зробили в одній з австрійських клінік операцію. Тоді ж Поживанов познайомився з керівником однієї з інвестиційної компаній, що запропонував йому роботу в цій країні, на яку він погодився, після чого зібрав всі необхідні документи, і 6 вересня минулого року йому надали дозвіл на проживання й роботу в Австрії.

Екс-заступник міністра повідомив, що уклав контракт із зазначеною фірмою на період до 2015 року, а дозвіл на роботу в Австрії йому надали на термін до 2012 року. Поживанов каже, що живе в орендованій чотирикімнатній квартирі разом із сім’єю.

Він зауважив, що на відміну від колишнього міністра економіки Богдана Данилишина йому не потрібно просити політичного притулку, тому що в нього є дозвіл на проживання в Австрії. За словами екс-заступника міністра, він фактично є громадянином цієї країни, тільки без виборчого права.

Водночас Поживанов наголосив, що не збирається домагатися отримання австрійського громадянства. Він повідомив, що готовий дати свідчення Генеральній прокуратурі на території Австрії.

Служба безпеки України порушила справу проти Поживанова за підозрою в розкраданні 35 мільйонів гривень. Генеральна прокуратура оголосила його в розшук.

Із грудня 2007 року Поживанов займав посаду голови Державного комітету з державного матеріального резерву, а із грудня 2008 року по березень 2010 року – посаду заступника міністра економіки.
XS
SM
MD
LG