Доступність посилання

ТОП новини

Головному архітектору Києва оголосили догану за інцидент із журналісткою


Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов оголосив догану головному архітектору Києва Сергію Целовальнику. Про це Попов сказав сьогодні під час апаратної наради в КМДА.

«На минулому тижні у нас відбувся прикрий випадок у відношенні керівника головного управління містобудування та архітектури із засобами масової інформації. Я не буду його коментувати, бо у нас вся країна сьогодні знає обставини цього випадку. Я підписав розпорядження щодо оголошення догани Сергію Целовальнику і попереджаю всіх інших, що законом передбачено надання відповідних умов ЗМІ щодо надання певної інформації та надання умов для роботи ЗМІ», – сказав керівник КМДА.

Він попередив, що такі випадки апріорі повторитись більше не можуть, тому що будуть санкції більш жорсткі.

Інцидент між журналісткою телеканалу «1+1» Ольгою Кошеленко і Сергієм Целовальником стався 2 лютого перед засіданням містобудівної ради. Як заявляла журналістка, головний архітектор проігнорував запити журналістів щодо коментарів, «пробігши повз камери до зали». За словами Кошеленко, вона спробувала наздогнати Целовальника і повторити прохання, після чого він заштовхав її у підсобне приміщенні біля зали, зачинивши за собою двері.

Крім того, в ході засідання архітектор оголосив, що має намір вигнати із залу всіх журналістів, бо вони нібито заважають працювати фахівцям.
XS
SM
MD
LG