Доступність посилання

ТОП новини

Черновецький повернувся на роботу в мерію – речниця


Київський міський голова Леонід Черновецький з учорашнього дня перебуває на своєму робочому місці у приміщенні Київради, повідомила прес-секретар заступника Київського міського голови – секретаря Київради Олеся Довгого Ольга Туній.

«Леонід Михайлович вже вчора був на своєму робочому місці і буде сьогодні», – сказала речниця. Щодо того, чи буде київський міський голова присутнім на найближчому засіданні Київради, яке планувалося провести 10 лютого, Туній повідомила, що є розпорядження про перенесення засідання на 17 лютого, а щодо присутності мера, то, за її словами, поки що рано про це говорити.

27 січня прем’єр Микола Азаров звернувся до голови Київської міськдержадміністрації Олександра Попова з проханням «обов’язково знайти» мера Києва Леоніда Черновецького і повернути його до роботи.

Перед цим Попов запевнив журналістів, що спілкується з Черновецьким, хоча не уточнив, де той перебуває. На уточнююче запитання журналістів, чи з’являється мер на роботі у мерії, голова КМДА сказав: «Ми спілкуємося з ним».

Наприкінці грудня 2010 року газета «Сегодня» повідомила, що Черновецького в Україні немає з початку листопада, з моменту офіційного призначення Попова головою КМДА, і що він перебуває за кордоном.
XS
SM
MD
LG