Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко знову проситиме в ГПУ дозвіл на поїздку до Брюсселя


Лідер БЮТ Юлія Тимошенко отримала запрошення відвідати у березні саміт Європейської народної партії в Брюсселі. Про це сьогодні в Києві повідомив заступник голови партії «Батьківщина», екс-віце-прем’єр України Григорій Немиря.

«Це запрошення висловив і просив передати усно президент (Європейської народної партії) Мартенс, письмове запрошення надійде найближчими днями», – заявив він.

Григорій Немиря також додав, що президент Європейського парламенту Єжи Бузек поновив своє запрошення для Юлії Тимошенко.

За словами соратника Тимошенко, у зв’язку з запрошеннями лідер БЮТ знову подаватиме до Генеральної прокуратури клопотання про дозвіл на виїзд за кордон. «Безумовно, Юлія Тимошенко знову звернеться до прокуратури, до слідчого з проханням дозволити їй виїзд до Брюсселя. Побачимо, чи знову буде українська влада наступати на ті самі граблі. Можливо, це такий спосіб садомазохізму, я не знаю, але якщо це буде знову так, то тоді ми ще раз отримаємо чергове свідчення , що те, що відбувається в Україні, не має нічого спільного з чесним об’єктивним правосуддям», – наголосив Немиря.

Раніше Генпрокуратура вже відмовляла Тимошенко в поїздці до Брюсселя, куди її запрошували на початку лютого. У ГПУ пояснили, що на той період були заплановані слідчі дії. Крім того, в Генпрокуратурі заявили про побоювання, що Тимошенко не повернеться назад в Україну.
XS
SM
MD
LG