Доступність посилання

ТОП новини

Черновецький мовчить, бо боїться, що посадять (огляд преси)


Київ – Чому Україна щороку втрачає міжнародну допомогу, призначену для «чорнобильців»? Тому що держава не виявляє зацікавленості в тому, щоб цю допомогу отримувало громадянське суспільство. Про це пише газета «День» у статті «Біль… 25 років по тому».

У цьому ж числі «День» розповідає, які міни під правову систему заклав Податковий кодекс. Видання пише, що повернення валютних кредитів банками має здійснюватися не через судові ухвали, як це передбачається кодексом, а шляхом урегулювання договірних відносин між фінустановою і позичальником. Заголовок статті: «Ціна судової помилки».

Київський голова Леонід Черновецький не робитиме ніяких заяв і не йтиме у відставку. Адже, як пишуть «Ізвестія» в Україні», між ним і керівництвом країни існують домовленості: поки він мовчить, не переслідують ні його, ні членів його команди. А переслідувати є за що, стверджує видання. Бо збитки, завдані ним місту, фахівці оцінюють у сотні мільйонів гривень. Лише дев’ять кримінальних справ, яке розглядає управління СБУ в Києві, тягнуть на 25 мільйонів гривень. Більше про це можна знайти в публікації «Явище для народу».

Гроші, виділені «Укрексімбанкові», ймовірно, підуть на потреби братів Клюєвих. За інформацією «Економічних відомостей», підвищення капіталізації державного «Укрексімбанку», ініційоване першим віце-прем’єром Андрієм Клюєвим, сприятиме фінансуванню його бізнесу. Партнером у реалізації низки проектів братів Клюєвих може виявитися голова Нацбанку Сергій Арбузов. Про це докладніше йдеться в статті «Клюєв зробив вдалий вклад».

Експерт газети «Україна молода» вважає, що останні заяви Петра Симоненка про свою опозиційність є лише грою. «Лідер комуністів розуміє, що в країні склалася непроста ситуація: ціни зростають, росте соціальне невдоволення. Він побоюється, що така ситуація може призвести до втрати рейтингу, тому хоче зберегти обличчя в нинішній соціально-економічній ситуації. Він намагається грати в напівопозицію, якої насправді немає», – наголошує експерт видання у статті «Опозиція, але не до влади».
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG