Українські судді, заявляючи про своє злиденне становище, починають самі собі шкодити, стверджують «Економічні відомості». Адже тим самим служителі Феміди змушують задати їм доволі слизьке запитання, а саме: якщо в судах усе так погано, зарплати зменшуються, немає коштів на забезпечення судових процесів, і навіть на ремонт приміщень, то чому сьогодні шикуються величезні черги претендентів, охочих одягти суддівські мантії? Відповіді видання пропонує в статті «Небідна суть суддівської бідності».
Уряд збирається боротися з подорожчанням цін на продукти шляхом посилення держконтролю і кадрових чисток в областях, де зафіксоване найбільше подорожчання харчів. Докладніше з намірами урядовців знайомлять «Економічні відомості».
Щоб світовий дефіцит харчових продуктів не став загрозою безпеці українців, експерти газети «День» радять поспішити з аграрними реформами. Якими саме, розповідається в статті «Як пережити «еру мінливих цін»?».
Газета «Україна молода» стверджує, що через структури Російської православної церкви за кордоном Росія здійснює свій політичний вплив на різні країни. Особливо цей процес активізувався у 2010 році. Адже церква, за висловом міністра закордонних справ Росії Сергія Лаврова, — союзниця його відомства і йде з ним «рука в руку». Більше про те, як кремлівські ідеологи поширюють свій вплив по всій планеті, йдеться в статті «Глобус» віри православної».
Контрольований Партією регіонів парламентський комітет із питань
соціальної політики пропонує звільнити заступника міністра соцполітики Василя Надрагу. Він працює в уряді за квотою «Народної партії» Володимира Литвина. Як стверджує експерт «Газети по-українськи», у такий спосіб регіонали натякають спікеру, що сильніші за нього. Стаття називається «З Литвина був би непоганий керівник Академії наук».