Доступність посилання

ТОП новини

Льовочкін: заміна автопарку дозволить економити до двох мільйонів гривень


Заміна нинішнього застарілого автопарку представницького класу в керівництва Адміністрації Президента і Держуправління справами на автомобілі «Шкода» дозволить економити близько двох мільйонів гривень бюджетних коштів на рік.

Як повідомляє прес-служба глави держави, про це сказав голова Адміністрації Президента Сергій Льовочкін, відповідаючи на запитання інформаційного агентства «Інтерфакс-Україна».

«Щодо мене особисто – в ті часи, коли я працював на державній службі, завжди користувався власними машинами, так само й зараз. Відповідне розпорядження передбачає можливість використання власного транспорту заступниками голови Адміністрації Президента», – заявив Льовочкін.

Вчора прес-служба Президента повідомила, що чиновники Адміністрації та Державного управління справами, які користуються службовим транспортом, відтепер їздитимуть на автомобілях економ-класу.

Водночас автомобілі вищого класу, які звільняться, використовуватимуть для обслуговування делегацій різного рівня. Потім, коли вони вичерпають свій ресурс, транспортні засоби будуть списані в установленому порядку. Реалізацію цієї техніки на аукціонах законодавство не передбачає, заявили в прес-службі Президента.
XS
SM
MD
LG