Доступність посилання

ТОП новини

«Репортери...» вимагають неупередженого розслідування справи Гонгадзе


Міжнародна організація «Репортери без кордонів» стурбована тим, що Генеральна прокуратура закрила кримінальну справу проти колишнього генерала МВС Олексія Пукача в частині обвинувачення його в замовному вбивстві журналіста Георгія Гонгадзе. Про це йдеться в заяві організації.

«Через десять років після вбивства Гонгадзе розслідування цієї справи пішло в неприпустимому напрямку, «Репортери без кордонів» стурбовані браком неупередженості в рішеннях Генпрокуратури й закликають уряд узятися за цю проблему й у такий спосіб показати, що не влада є джерелом цієї проблеми», – заявляє організація.

«Репортери без кордонів» вважають, що таке рішення викликане наміром Генпрокуратури не встановлювати замовників цього вбивства, а покласти всю провину за злочин на покійного колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Кравченка й на Пукача.

«Із самого початку все розслідування виглядало так, немов воно проводилося з метою дати вищим посадовим особам і політикам уникнути відповідальності за злочин», – сказано в заяві.

Організація зазначає, що бажання захистити вищих чиновників і політиків стало причиною того, що Генпрокуратура розслідує справу про вбивство журналіста непослідовно й допускає протиріччя.

31 січня Печерський райсуд Києва визнав законним закриття Генпрокуратурою кримінальної справи проти Пукача в частині обвинувачення його в замовленому вбивстві Гонгадзе.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG