Доступність посилання

ТОП новини

Кучма: за рік не було жодного серйозного українсько-російського проекту


Колишній Президент України Леонід Кучма критикує нинішню владу за відсутність серйозних проектів із Росією. Про це він заявив під час засідання українсько-російського форуму «Партнерство України та Росії в нових реаліях європейської євразійської інтеграції» сьогодні у Києві.

«Нинішній владі не можна дорікнути за небажанні мати стратегічні відносини з Росією. Але рік минув!.. За рік можна було гори перевернути. Проте ми сьогодні не можемо сказати про жоден проект, який би з’явився за цей час. Немає жодного проекту, лише протоколи і наміри», – наголосив Леонід Кучма.

При цьому Кучма наголосив, що в 2012 році відбудуться наступні вибори Верховної Ради, і представникам влади необхідно буде відзвітувати перед своїми виборцями про виконану роботу із установлення стратегічного партнерства з Росією, що обіцяли зробити після приходу до влади.

Говорячи про окремі галузі співробітництва, колишній Президент висловив незадоволення тим, як розвиваються відносини в сфері авіаційної промисловості.

За його словами, при належній координації зусиль Україна й Росія могли б боротися за світові ринки в сфері авіаційної промисловості, однак зараз ситуація розвивається в протилежному напрямі.
XS
SM
MD
LG