Доступність посилання

ТОП новини

Британія: рецесія позначилася на жінках найсильніше – дослідження


Лондон – На британських жінках найсильніше позначився нинішній економічний спад. Проведене у цій країні дослідження виявило, що половина з них втратила сон і страждала на депресію через фінансові занепокоєння.

Дослідження, проведене на замовлення асоціації британських приватних лікарень, встановило, що 50 відсотків жінок у Великій Британії втратили сон і страждали на депресію протягом двох останніх років через побоювання фінансових проблем. У ці роки країна відчуває на собі фінансову кризу, а новий уряд проводить політику заощаджень, яка призводить до зменшення зайнятості й уповільнення економічного розвитку.

«Думаю, що рецесія непокоїть усіх. Я справді втратила через неї сон, – говорить викладач університету міста Лідса, доктор Ліса Ланґ. – Я з моїм партнером мусимо виплачувати іпотечний відсоток на помешкання, потрібні гроші на щоденне життя, ціни на харчі ростуть. Тому постійно доводиться рахувати гроші. А ми ще й одружуємося цього року. І ми хвилюємося, чи можемо собі це фінансово дозволити, чи зможемо ми повернути взяте в кредит? Іпотечний відсоток нині дуже високий, а ставка банківського відсотка центробанку, навпаки, є дуже низькою – лише піввідсотка. Тож нині дуже непевний час».

Подібний настрій і в Рут Голланд, математика за фахом. «Нинішні часи викликають занепокоєння. Видатки на життя високі, бо всі ціни ростуть, але платня залишається на тому самому рівні, – каже вона. – Тому дуже важко мати рівень життя, до якого ти звик. Багато людей, яких знаю, непокояться за свої робочі місця, бо скрізь нині скорочення. Тож це впливає на всіх, і всі про це думають».

Згідно з дослідженням, понад 40 відсотків жінок вважають, що в останні два роки в них стало менше грошей, ніж раніше, і це вплинуло на якість їхнього харчування. А назагал 48 відсотків респондентів, які визнали, що стан їхнього здоров’я за останні два роки погіршився, звинувачують у цьому рецесію.

Економічна криза впливає на здоров’я

Учені кажуть, що стрес, безсоння, погане харчування можуть мати значний негативний вплив на добробут людини, але, що більш важливо, вони можуть призвести до більш серйозних проблем зі здоров’ям, як от серцеві хвороби й ожиріння. Тому уникати стресу й харчуватися у здоровий спосіб дуже важливо.

У цій ситуації експерти радять британцям проходити медичне обстеження, щоб виявити ризики для здоров’я й звертатися по консультації щодо більш здорового способу життя.

Дослідження, яке було проведене у грудні минулого року, також показало, що чоловіки відносно більш спокійно реагують на економічні проблеми. Про те, що втратили сон або мали депресію, заявило 37 відсотків опитаних чоловіків.

Дивитись коментарі (2)

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG