Доступність посилання

ТОП новини

Партія регіонів хоче позбутися Черновецького (огляд преси)


Київ – Адміністрація Президента готує чергову неприємну несподіванку для київського голови. Як стверджує тижневик «Ділова столиця», дуже скоро одіозний мер може позбутися своєї посади, отримавши вотум недовіри від депутатської більшості міськради. Видання пише, що керівництво Партії регіонів веде активну боротьбу.Готується законопроект, який створить механізм усунення неугодних керівників інших міст. Заголовок статті «Черновецького підуть назавжди».

Дедалі частіше у світі говорять про валютні війни, як про єдиний інструмент державного протекціонізму. Як інформує газета «БізнесРевю», глобалізація товарних ринків робить валюту єдиною потужною зброєю у боротьбі за купівельні гаманці. У цій ситуації, Україна отримує можливість або повністю скотитись до стагнації і соціального колапсу, або ж, навпаки, значно зміцнити свої позиції. Прогнози і поради фахівців видання пропонує в матеріалі «Валютні війни: перемогти неможливо деградувати».

Одіозних міністрів, яких влада тримає нині як баласт, викинуть з уряду перед виборами, стверджує в «Газеті по-українськи» соціолог Ірина Бекешкіна. Вона вважає, що за ними не стоять серйозні фінанси. Їх тримають, щоб використати з певною метою. Скажімо, Дмитро Табачник має провести реформи в освіті, які розширили б корупційні шпарини для зацікавлених осіб. Наприклад, у відновленні вступних іспитів. Коли він це зробить, з ним можна буде попрощатись. Заголовок інтерв’ю «Люди беруть приклад з депутатів і думають, як обійти закони».

В українському суспільстві не забезпечене сприйняття сучасних українських інтелектуалів. Через це, як стверджує газета «День», Україну постійно переслідують культурні, суспільні, політичні та економічні проблеми, які розвинені країни давно вже вирішили. Причому за допомогою й українських інтелектуалів. Більше про це йдеться в матеріалі «Чи потрібні Україні свої Дарвіни й Ейнштейни?».

15 лютого минає 22 роки, відколи останній радянський бронетранспортер покинув територію Демократичної Республіки Афганістан. Тоді політики поставили в радянсько-афганській війні крапку. Спогади про неї та аналіз наслідків тієї війни пропонують газети «Голос України» та «Вечірні вісті».
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG