Доступність посилання

ТОП новини

Вибухи в Макіївці розкрили – Могильов


Міністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов заявляє про розкриття справи щодо двох вибухів у Макіївці, які сталися 20 січня біля приміщень «Макіїввугілля» та магазину «Голден-плаза».

За його словами, двоє мешканців Макіївки, один із яких раніше судимий за хуліганство, зізналися в організації вибухів, а також в одному з недавніх нападів на таксиста з використанням травматичного пістолета.

«Після вибуху біля будинку мерії ми знайшли лист із вимогою передати організаторам вибуху 4 мільйони євро. Проведена величезна робота, опитано близько 10 тисяч людей, в 3 тисяч – взяли відбитки пальців. Одні з цих відбитків збіглися з тими, що на конверті з листом. Підозрювані в усьому зізналися», – сказав міністр.

Також Могильов повідомив про основні подробиці скоєння злочину.
«Інформацію про вибухівку вони отримали в інтернеті… Інгредієнти купили у магазині. В одному випадку використаний годинниковий механізм, у другому – бікфордів шнур. Єдина мета злочину – отримати особисту вигоду», – заявив міністр. Він запевнив, що організатори вибуху не діяли з політичних мотивів та не належать до жодної з націонал-патріотичних організацій. І заперечив повідомлення у ЗМІ про те, що за підозрою у вибухах у Макіївці нібито затримували та катували представників цих організацій.

«Інформація, яка поширювалася про це – нісенітниця», – заявив Анатолій Могильов.

Два вибухи сталися в Макіївці рано-вранці 20 січня. Тоді ніхто не постраждав. На місці події виявили листа з погрозами нових вибухів і вимогою грошей.
XS
SM
MD
LG