Доступність посилання

ТОП новини

Припиняти моніторинг ПАРЄ в Україні не варто – Северінсен


Колишня співдоповідач моніторингового комітету Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) з питань України Ганне Северінсен заявляє, що припиняти моніторинг ПАРЄ в Україні не варто. Про це вона сказала сьогодні в Києві.

«Українська влада запропонувала припинити моніторинг ПАРЄ, зважаючи на той факт, що Україна головуватиме в Раді Європи цього року (з травня до листопада), проте я не радила б цього робити», – сказала вона.

Ганне Северінсен наголосила на тому, що українська влада практично залишила без уваги резолюцію ПАРЄ, оприлюднену у жовтні минулого року.

Водночас Северінсен не взялася прогнозувати, чи погодиться ПАРЄ на зняття моніторингу з України. «Я не маю інформації про можливе рішення асамблеї, проте хочу відзначити, що за останній час в Раді Європи зріс вплив Росії», – додала екс-співдоповідач.

Ханне Северінсен також зазначила, що «постає питання, що робить Європа по відношенню до України». «Насправді, нічого не робить, і навряд чи буде робити. Бо Європа любить стабільність та постачання газу. Якщо в Україні не буде чіткого розподілення влади і незалежного розподілення між гілками, якщо судді не будуть незалежними, а корупція розвиватиметься надалі, то напевне, втома від України в ЄС зростатиме», – наголосила вона.
XS
SM
MD
LG