Доступність посилання

ТОП новини

Відчули різницю?!


«А що отримали?! А що ковбаси вже наїлися, чи ще хочете?! Що відчули різницю?! Я ж вам казав, що ви ще за мною поплачете й лікті гризти будете!», – думає колишній президент, слухаючи теперішнього.

«Ох же ж і…заліває! Ох і мете! Майже як я, тільки слова плутає! Ну дождьошся ти у мене! Прийде і мій час на Банкову вулицю! Тоді будеш у мене в прокуратурі жити! На нарах у мене спать будеш!!! А твій дружок тобі передачки носитиме!», – думає вона.

«Я їм ще покажу кузькіну мать! Я їм ще влаштую «євро-2012» вкупі з «разборкамі по-донецкі»! Я їм ще так увікну Україну, шо мало, как говорят, не покажется!», – думає теперішній президент, про них обох.

«Ну нє, Янукович такі конкретно парочку бариг от власті посадив. Він еще того, разойдется! Він ше свойо возьмет, в смислє – порядок наведет!» – думає народ на сході.

« Ну нє, таки видно, що Львів і Київ вже готується до Євро, а то ж тільки балачки самі. Але ж нашо було ті харківські угоди підписувати?! Шо неясно було, що москалі обмануть, ніц не дадуть і ще більше захочуть?! А мову нашо чіпати?!» , – думає народ у центрі та на заході.

«Ну нє! Ми вже це чули! Де гречка, дєятєлі? Де стабільність? Де справедливість? І де Європа?! Як же ви нас дістали!!! Усі!», – думає народ.
  • Зображення 16x9

    Ірина Штогрін

    Редактор інформаційних програм Радіо Свобода з жовтня 2007 року. Редактор спецпроектів «Із архівів КДБ», «Сандармох», «Донецький аеропорт», «Українська Гельсінська група», «Голодомор», «Ті, хто знає» та інших. Ведуча та редактор телевізійного проекту «Ми разом». Автор ідеї та укладач документальної книги «АД 242». Автор ідеї, режисер та продюсер документального фільму «СІЧ». Працювала коментатором редакції культура Всесвітньої служби Радіо Україна Національної телерадіокомпанії, головним редактором служби новин радіостанції «Наше радіо», редактором проекту Міжнародної організації з міграції щодо протидії торгівлі людьми. Закінчила філософський факультет Ростовського університету. Пройшла бімедіальний курс з теле- та радіожурналістики Інтерньюз-Україна та кілька навчальних курсів «IREX ПроМедіа». 

XS
SM
MD
LG