Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко: Янукович зазнав фіаско в перший рік президентства


Колишній прем’єр, лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що Президент Віктор Янукович у перший рік своєї роботи на посаді глави держави зазнав фіаско.

«Сьогодні фіаско зазнали не всі люди в Україні, сьогодні фіаско зазнав Президент України в перший рік свого правління», – сказала Тимошенко.

За словами лідера «Батьківщини», не експерти, не політики, а громадяни повинні давати оцінку діяльності Януковича на посаді Президента.

Тимошенко заявила, що, ставлячи відповідну оцінку, українці повинні відповісти на питання, чи підвищилися в них пенсії й зарплати, наскільки виросли ціни й тарифи і чи покращилося їх життя.

«У мене немає жодних сумнівів, що це буде глухий «неуд», – спрогнозувала Тимошенко оцінку громадянами діяльності Президента.

Лідер БЮТ Тимошенко також додала, що якби в неї була можливість поставити запитання Януковичу в рамках «Розмови із країною», вона б нею не скористалася.

«У мене до Януковича питань немає. Мені здається, що всім все зрозуміло, і, крім того, я не дуже розумію, як фонограмі ставити питання», – сказала екс-прем’єр.

Тимошенко висловила сподівання, що Янукович незабаром залишить свою посаду.
XS
SM
MD
LG