Доступність посилання

ТОП новини

Президент Янукович і українці недоговорили (огляд преси)


Київ – Після чотиригодинної розмови з Президентом в українців з’явилося ще більше запитань. Як стверджує газета «День», чесної розмови з не вийшло. З вини всіх сторін – Президента, організаторів ефіру і тих, хто ставив запитання. Всі зіграли в гру, і зіграли настільки, наскільки приймали свої ролі. Інші висновки і спостереження читайте в статті «Недоговорили».

Щороку Україна отримує мільйонні гранти на економічні перетворення, соціальні програми та допомогу в розвитку медицини і освіти. Однак, як стверджує тижневик «Ділова столиця», всі ці фінансові вливання були витрачені даремно. Хоча до останнього часу зарубіжні благодійники із завзятістю ігнорували цей факт. Причина – левова частка наданої ними допомоги освоюється їх же закордонними консультантами, переконані газетярі.

В цьому ж числі «Ділова столиця» пише, що утиски громадянських свобод, на які почали активно скаржитися громадські організації з приходом до влади команди Віктора Януковича, лише активізували бажання іноземців витрачати гроші на підтримку української демократії. Відтак вітчизняні «грантоїди» і далі можуть відчувати себе цілком комфортно. Про це наголошується в матеріалі «Демократія хоче їсти».

Газета «Урядовий кур’єр» у статті «Болонський процес в Українi: плюси i мінуси» розповідає про те, яким чином впровадження Болонського процесу впливає на модернiзацiю української системи освiти.

Газета «Україна молода» розповідає про утиски на Донеччині Київського патріархату. Видання пише, що в області патріархатові належить лише шість храмів. Один із них уже відібрав суд. Журналісти інформують, що за останні роки Московському патріархату вдалося відібрати храми у Макіївці, Красноармійську, селищі Обопільному. Матеріал називається «Борони Боже від влади й правосуддя».

Дописувач «Ізвєстій» в Україні» коментує ініціативи комуністів запровадити смертну кару. Схоже, інших проблем у них вже немає, зазначає автор. Олігархів уже побороли, приватну власність заборонили, лишилося ще негідників заслужено покарати. І тоді в країні відновиться колишня тоталітарна гармонія. Такі заяви комуністів, на думку дописувача, мають лише одну мету – бодай у якийсь спосіб привернути до себе увагу, і не дати електоратові забути про себе. Заголовок публікації «Найвища міра розмови».
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ФОТО ТА ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG