Доступність посилання

ТОП новини

МЗС: морські курорти Єгипту безпечні для туристів


Міністерство закордонних справ України знімає рекомендацію для українців не відвідувати курортні міста Єгипту Хургаду і Шарм-аль-Шейх.

«Безпекова ситуація на курортах Червоного моря Єгипту – міста Хургада та Шарм-аль-Шейх – не вважається такою, що може нести загрозу життю та здоров’ю туристів. Це стосується і громадян України, які планують відвідати ці міста з туристичною метою. У той же час, ми закликаємо громадян України дотримуватись персональних правил безпеки у разі подорожі до курортних міст Єгипту. Також обов’язково треба мати при собі зворотний авіаквиток, медичну страховку, контакти українського посольства, і у разі виникнення небезпечних ситуацій – звертатися до диппредставництва України», – заявив речник МЗС Олександр Дикусаров.

Крім того, за його словами, міністерство не рекомендує українським туристам відвідувати великі міста Єгипту – Каїр, Александрію, Суец.

Стосовно Тунісу, то, як заявив Дикусаров, рекомендація для громадян України утриматися від поїздок до цієї країни, зберігається, оскільки ситуація там залишається напруженою.
XS
SM
MD
LG