Доступність посилання

ТОП новини

«Скороченим» чиновникам бракує кабінетів


Київська міськдержадміністрація спростувала інформацію про те, що за оренду приміщення для столичного управління з підготовки до Євро-2012 сплачують 750 тисяч гривень. За словами заступника голови КМДА Анатолія Голубченка, оренда обійшлася усього в 40 тисяч.

При цьому він підтвердив, що місця для столичних чиновників справді бракує. За словами Голубченка, половина управлінь КМДА орендують приміщення, тому що усі вони не уміщаються на Хрещатику, 36.

Цікаво тут ось що: у листопаді минулого року голова КМДА Олександр Попов заявив про намір скоротити штат КМДА на 115 осіб (на той час там працювало близько 2020 осіб). Також Попов заявляв, що в бюрократичній системі столиці працюють 3,6 тисячі осіб і обіцяв 1,5 тисяч скоротити.

І ось, ми бачимо, що для чиновницької армії досі бракує кабінетів.

Кремлівський старожил Андрій Громико, який очолював МЗС СССР в 1957-1985 рр., підбиваючи підсумки радянського досвіду скорочення бюрократії. Вже в часи перебудови зазначив: «Не було за 70 років періоду, коли б ми не скорочували апарат, а він все збільшувався».

Схоже, що анонсована президентом Януковичем адмінреформа відбувається за тим самими принципом.
  • Зображення 16x9

    Дмитро Шурхало

    Співпрацюю з Радіо Свобода, був кореcпондентом і редактором (2008–2017), зараз веду програму «Історична Свобода». Спеціалізуюсь на політиці та історії. Народився в 1976 році у Сумах. Закінчив факультет журналістики Львівського університету імені Івана Франка. Працював у газетах «Пост-Поступ», «Київські відомості», «Вечірні вісті», журналі «Власть дєнєг». Автор книжок «Українська якбитологія», «Міфи Другої світової війни» та «Скоропадський, Маннергейм, Врангель: кавалеристи-державники».

XS
SM
MD
LG