Доступність посилання

ТОП новини

Весілля наступника британського трону як нагода для бізнесу


Принц Вільям та Кейт Міддлтон

Лондон – 29 квітня наступник британського трону принц Вільям одружується з Кейт Міддлтон. Ця подія викликає величезне зацікавлення серед шанувальників британської королівської родини не лише у Британії, а й в усьому світі. Тисячі туристів, які прибувають до цієї країни, вже шукають сувенірів, пов’язаних із цією подією. Є попит, є й пропозиція. Десятки британських фірм користуються із чудової нагоди для бізнесу.

Експерти прогнозують, що прибутки компаній від весілля принца Вільяма з Кейт Міддлтон сягнуть майже мільярда доларів. У крамницях уже з’явилися численні тарілки, горнятка, скриньки, рушнички із зображенням та ініціалами молодої пари.

Оголошення про заручини принц Вільям зробив у листопаді минулого року. «Ми з Кейт були у Кенії, де відпочивали, зустрічалися із друзями. І я вирішив, що це була добра нагода освідчитися», – сказав він.

Вже за кілька днів після цього оголошення британські компанії підписали низку угод у Китаї. Зокрема, китайська компанія «Таншань Хенжуй» тепер виробляє за дизайном англійської фірми тарілки з китайської порцеляни із зображенням молодят. Перша партія цієї продукції вже прибула до Британії.

Цікаво, що деякі виробники тарілок навіть не відають, кому саме вони присвячені. Так, одна працівниця китайської компанії зауважила: «Я чула, що це стосується весілля якихось принца та принцеси, але не знаю, з якої вони країни. Вони дуже гарні, і я певна, що вони будуть щасливі і житимуть разом до старості».

Інші китайські фабрики сподіваються підзаробити на поставках королівських чашок, іграшкових ведмедиків і навіть копій королівської обручки.

Зробити одну порцелянову тарілку із зображенням принца з нареченою у Китаї коштує лише 1 долар 60 центів. Західним компаніям важко витримати цю цінову конкуренцію з китайцями. Тож коли люди в Британії купуватимуть сувеніри до весілля Вільяма і Кейт, то на багатьох з них вони побачать помітку: «Зроблено в Китаї».

З’явився й офіційний набір порцелянового посуду до весілля

Водночас у продажу вже з’явився й офіційний набір порцелянового посуду до весілля. Офіційний, бо його замовником виступив трест Королівської мистецької колекції, а дизайн схвалили особисто принц Вільям та Кейт Міддлтон. Набір складається з трьох предметів: великого кухля, тарілки та скриньки, на яких зображені ініціали наречених, корона принца і дата весілля. Королівська мистецька колекція принципово підтримує британських виробників і віддала замовлення британським фірмам. Тарілка коштує 40 фунтів (це майже 65 доларів), кухоль 35 фунтів, а скринька – 25 фунтів. Весь прибуток від продажу піде у фонд королівської мистецької колекції.

Добрі заробки на весіллі передбачає компанія, що торгує пам’ятними поштовими марками і сувенірами, Stanley Gibbons. Торік вона придбала фірму, що спеціалізується на конвертах першого дня гашення. Як очікується, саме конверти першого дня, присвячені королівському весіллю, мають принести компанії найбільший прибуток, як і інші весільні сувеніри.

Виробники дитячих іграшок засмучені, що між оголошенням про весілля і самою подією час відносно невеликий. Не всі встигнуть виготовити потрібну продукцію. Але компанія Sylvanian Families не розгубилася. Вона скористалася з уже наявного у неї весільного комплекту іграшок, до якого входять і парафіяльний священик, і хлопчик-паж, і дівчата-дружки. Єдине, що наявний костюм нареченого дещо нагадував вбрання Елвіса Преслі і його довелося перевдягти.

Королівська родина не дуже рада наміру батьків Кейт

Навіть батьки Кейт мають намір заробити на її весіллі. Вони є мільйонерами, що розбагатіли завдяки фірмі з продажу оздоблень для вуличних святкувань.

Одна із британських газет звернула увагу на те, що ця фірма написала на своїй сторінці в мережі «Фейсбук», що збирається випустити спеціальні оздоблення для вуличних гулянь у день весілля.

Це не дуже добра новина для королівської родини, яка не хотіла б, щоб весілля сприймалося як нагода для бізнесу Міддлтонів.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG