Доступність посилання

ТОП новини

Наливайченко: Пукач може назвати замовників убивства Гонгадзе


Екс-голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко вважає, що влада має наполягти на можливості того, щоб колишній генерал міліції Олексій Пукач у суді назвав замовників убивства журналіста Георгія Гонгадзе.

Про це він заявив під час ефіру «Шустер Live».

«Пукач під час затримання в липні 2009 року чітко сказав, що він у суді назве тих, хто давав йому злочинний наказ. Він показав місце скоєння злочину, місце, де перезахоронене ним тіло. Була повністю перебрана вся земля, і були знайдені знаряддя злочину, які він назвав. Тобто, все співпало», – зазначив Наливайченко.

Політик підкреслив, що замовники вбивства журналіста мають бути названі.

«Питання тільки в тому, щоб судове засідання було проведене відкритим. І тут є всі можливості у влади, і я думаю, у Президента України, наполягати, щоб головний підозрюваний, який готовий свідчити, дістав можливість у суді назвати тих, хто йому доручав скоїти цей злочин проти журналіста», – сказав екс-голова СБУ.

Крім того, Наливайченко нагадав, що на місці, де було заховане тіло Георгія Гонгадзе, співробітники СБУ знайшли останки ще семи людей, які загинули насильницькою смертю.

«Я сподіваюся, будуть розслідувані і ці вбивства, і хто саме там убитий. Тобто це міліційне кладовище було знайдене», – сказав Наливайченко.

Раніше колишньому генералу міліції Пукачу, якого звинувачують в убивстві журналіста Гонгадзе, продовжили строк утримання під вартою на два місяці.
XS
SM
MD
LG