Доступність посилання

ТОП новини

Путін зневажає вас! (До свята 8-го березня!)


Чергова порція із багатьох тисяч сторінок американських дипломатичних телеграм, що їх скандально розсекречує WikiLeaks знову нагадує нам про те, що ми й так знаємо. Але все ж...Костянтин Грищенко «відкрив» американцям, що «Володимир Путін персонально зневажає Януковича», «вважає його «дєрєвєнскім мужічком»...Грищенко також наголосив «по секрету» у посольстві США, що владу у Києві Кремль розглядає, як своєрідне «регентство», коли будь-який владний керівник у Києві повністю підконтрольний Москві та попередив американців (ха-ха!), що «кожен член уряду в Москві є з «братства КГБ», що означає «повернення до СРСР». Смішно, хоч плач!

Ну, а як же інакше, коли сьогодні вже чи не кожний пересічний роззява у Європі чи Америці скаже вам, що «помаранчева революція в Україні продемонструвала продажність місцевих політиків із «їхніми порожніми обіцянками»...Та хіба цим вже когось здивуєш в Києві, коли навіть підлітки у під’їздах на Хрещатику пишуть помаранчевим кольором ¬– «помаранчевий онанізм – лише симуляція»...

Вас не здивує навіть те, що чи не щовечора Володимир Путін телефонує Юлії Тимошенко (як це не виглядає дивним з файлів wikileaks!) і між ними відбувається приблизно такий діалог:

–Ну, здраствуй Юлєчка! Как Ти там, дєржішся єщьо? ( шутя)...

–Ой! Володя, я уже не відєржіваю, как долго єщьо?... (вздихая тяжело)

–Ну, ну...Потєрпі уже! Поході єщьо в ету с....ю прокуратуру. Не долго осталось...Ето жє в твоіх інтєресах...Ми єщьо поработаєм вместє, лєт так двенадцать! (Смеєтся)...

А що ж далі, спитаєте ви? А далі, як у пісні «Блуберрі Гілл», що її Путін співає росіянам: «Я бачив вас на пагорбі чорниць...»...Я бачив вас... Я бачив вас...і далі за Анатолієм Папановим з «Діамантової руки»...Знаєте? Ну? Якої ще більшої зневаги потребуєте!? Дивіться очі, що купуєте!!!
  • Зображення 16x9

    Василь Зілгалов

    Із Радіо Свобода співпрацюю з 1989 року. Переїхав з Мюнхена до Праги у березні 1995 року. Народився в сталінській Україні. Троє з родини загинули від голоду у 1932-33 роках. Мати ледве уціліла в 1933-му. Батько пройшов Колиму але система все ж знищила його. Окрім батька, тоталітаризм згубив чотирьох моїх дядьків. Закінчив історичний факультет. Викладав методологію історії. Підготував дві дисертації. Чимало написав. Журналістом став з 1969 року, після вторгнення радянських військ до Праги. Опублікував роботи з історії політичної публіцистики, книги з історії українських міст, дослідження про Василя Пачовського, з історії української еміграції.
XS
SM
MD
LG