Доступність посилання

ТОП новини

Каддафі: повстанці – зрадники, яким «промиває мозок» Захід


Лівійський лідер Муаммар Каддафі сьогодні назвав повстанців, які виступають проти його влади, «зрадниками».

У промові, яку демонструвало в прямому ефірі державне телебачення, Каддафі заявив, що повстанцям «промивають мозок» іноземні сили.

«Їм дали зброю та автомати і ці діти зраділи цьому, тому все стало так погано. Вони найняли нашу молодь і сказали їй: ви на шляху до раю. Дітям промивають мізки», – сказав лівійський лідер.

За словами Каддафі, США, Франція та Великобританія змовилися проти Лівії, щоб отримати контроль над її нафтовими родовищами.

Крім того, лівійський лідер заявив, що його співгромадяни «візьмуть зброю», якщо Захід встановить зону заборони польотів над Лівією.

Верховний представник Євросоюзу із закордонних справ Катрін Аштон заявила в Європарламенті в Страсбурзі, що ЄС вирішує питання щодо направлення в Лівію військової місії для сприяння евакуації людей та подоланню гуманітарної кризи.

Зустріч міністрів закордонних справ ЄС у четвер і саміт Євросоюзу в п’ятницю будуть присвячені ситуації в Лівії.

Тим часом, у Лівії тривають інтенсивні бойові дії у найближчому до Тріполі і контрольованому повстанцями місті Завія. За даними очевидців, свідчення в облозі цього населеного пункту брали участь до 50 танків.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG