Доступність посилання

ТОП новини

Лотерея квитків на Євро-2012 відбудеться в 93 етапи


Лотерея УЄФА, яка визначить уболівальників, що здобули право на викуп квитків на матчі Євро-2012, відбудеться в 93 етапу й у закритому режимі, повідомляє інформаційний центр «Україна-2012».

«Після завершення етапу замовлення квитків (31 березня) настане період сортування та обробки інформації. Сьогоднішня кількість замовлених перепусток свідчить про те, що кількість охочих їх придбати в кілька разів перевищує кількість самих квитків. Тому право на купівлю буде визначене шляхом комп’ютерної лотереї. Але оскільки йдеться про замовлення на різні поєдинки та квитки різної цінової категорії, фактично буде проведено лотереї на кожен із 31 матчу, на додачу за кожною з трьох категорій окремо. Тобто відбудуться загалом 93 лотереї», – заявив центру «Україна-2012» директор департаменту з планування і продажу квитків УЄФА Педро Корреа.

За його словами, ця процедура відбудеться у Швейцарії в присутності нотаріуса, проте відкритої трансляції УЄФА не передбачає. Не називають і точної дати проведення розіграшу квитків – відомо, що він відбудеться орієнтовно в другій половині квітня цього року.

Готуючи до продажу близько 1,4 мільйона квитків, УЄФА наголошує, що розраховує на 95-відсоткову відвідуваність матчів. Якщо від загальної маси відняти такі категорії як сім’я УЄФА, VIP-гості, пакети гостинності, інформаційні партнери, комерційні особи, національні федерації, у вільний продаж надійде лише 41% – тобто 500 тисяч квитків.
XS
SM
MD
LG