Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко закликає уряд не перекладати на неї провину за свої прорахунки


Лідер партії «Батьківщина», екс-прем’єр Юлія Тимошенко закликає нинішній уряд перестати перекладати провину за свої прорахунки на її команду.

«Непродуктивно є сьогодні, в перший рік свого правління звалювати всі провали діючої влади на мене особисто, а після першого року – на світову економіку. Треба відповідати за свої прорахунки і мати мужність. Соціально-економічний провал – на совісті Януковича», – сказала Тимошенко.

Лідер партії «Батьківщина» наголосила, що прем’єр Микола Азаров та його уряд нічого вирішують. «Взагалі, потрібно залишити у спокої цю літню втомлену людину – пана Азарова, який вже ні за що не відповідає, нічого не вирішує і ніякі програми не втілює», – сказала вона.

За словами Тимошенко, нині в державі править лише команда Януковича, і всі рішення ухвалюються в Адміністрації Президента. «А люди, які сидять в уряді, – це своєрідна кунсткамера хлопчиків для биття, яких будуть по-одному витягувати і здавати для того, щоб демонструвати, що Президент мудрий, а уряд невдалий», – сказала екс-прем’єр.

Сьогодні Азаров, підбиваючи підсумки роботи свого уряду за рік, звинуватив Тимошенко та її команду в підриві економіки країни.
XS
SM
MD
LG