Доступність посилання

ТОП новини

Українка вбила італійку, яку доглядала


На сайті товариства «Українці в Італії» повідомляється, що молода українка вбила кухонним ножем 88-річну італійку, за якою останнім часом доглядала. Коли карабінери виламали двері у помешканні загиблої, українка викинулась з балкону 2-го поверху, але впала на припаркований автомобіль. Зараз жінка перебуває на лікуванні в психіатричній клініці. Наразі молода жінка не може пояснити свого вчинку.

Тим часом син загиблої італійки розповів, що його мама була задоволена роботою українки, яка доглядала за нею від грудня минулого року, і була тут вже третьою робітницею. Українка планувала 16 квітня поїхати на три місяці в Україну і просила сина господаря відпустити її. Оскільки мусіла лікувати дитину. Італійський роботодавець дозволив відпустку на місяць, бо в іншому випадку, пояснив, доведеться взяти іншу доглядальницю.
Українці надали адвоката і зараз з’ясовуються причини вбивства.

Звісно, вбивство людини є вбивством і нічим не виправдовується.

Сьогодні, за різними даними, за кордоном працюють від 4 до 7 мільйонів українців. Найбільше трудових мігрантів в Італії і більшість з них зарекомендували себе дуже добре в італійському суспільстві. Люди вимушені були покинути свої родини (і далі покидають їх) не з розкошів, а їхали, бо не могли дивитись на бідність, в якій проживали їхні рідні. На напівголодних дітей, на неналежні умови життя, безперспективність у державі. Але що переживають в глибині душі заробітчани – знають тільки вони і Господь.

Однак чи кожна психіка витримує розлуку і важку працю? Бо це справді велика проблема із можливими наслідками, подібними до згаданого тут випадку. Після нього, до слова, для тих, хто тільки мріє поїхати на працю чи навчання в Італію, буде ще важче відкрити візу в італійському посольстві. А тамтешні роботодавці із більшою недовірою будуть ставитися до працівників з України.
  • Зображення 16x9

    Галина Терещук

    В ефірі Радіо Свобода – з 2000 року. Закінчила факультет журналістики Львівського національного університету імені Франка. Маю досвід роботи на телебаченні і в газеті.

XS
SM
MD
LG