Доступність посилання

ТОП новини

CNN: у Лівії повстанці продовжують утримувати позиції


Війська лівійського лідера Муаммара Каддафі починають губити сили в протиборстві з повстанцями, і деякі частини урядових військ вже відступили з зайнятих раніше позицій, проте, за словами американських військових, залишаються незрозумілими подальші плани військ Каддафі. Про це повідомляє американський телеканал CNN, що посилається на заяву американських військових.

Сили коаліції уважно стежать за дотриманням режиму припинення вогню, про який напередодні ввечері оголосив лівійський лідер. За словами військових, необхідно переконатися в тому, що за наказом Каддафі стоять не лише слова, а й реальні справи.

У понеділок у столиці Чилі Сантьяго президент США Барак Обама заявив, що політика США щодо Лівії – «домагатися відходу Каддафі». «І в нас є широкий набір засобів на додаток до наших військових зусиль для підтримки саме такої політики», – сказав він.

Також у понеділок, за повідомленнями, тривав наступ лівійських урядових військ на місто Місрату, яке частково утримують повстанці. За їхніми словами, цього дня загинуло принаймні 11 людей.

Увечері державні лівійські засоби інформації оголосили, що урядові війська остаточно взяли Місрату. Незалежних підтверджень цієї заяви немає.
XS
SM
MD
LG