Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко: опозиція контролюватиме співпрацю України з ЄС


Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявляє, що українська опозиція братиме активну участь у підготовці проектів документів щодо довгострокової співпраці України з Європейським Союзом.

Як повідомляє офіційний сайт Тимошенко, про це лідер «Батьківщини» сказала під час зустрічі з єврокомісаром з питань розширення і європейської політики сусідства Штефаном Філе.

«Наш уряд зробив усе можливе, щоб Угоду про асоціацію між Україною та ЄС було підписано у 2010 році, але виявилося, що з 70 пунктів порядку денного Угоди про асоціацію у 2010 році було виконано лише 7. Нова влада хоче зірвати цей процес. Але ми не дозволимо їм цього зробити», – сказала Тимошенко.

Зі свого боку, Філе запевнив, що українська опозиція отримає можливість вносити свої пропозиції щодо співпраці та зможе аналізувати усі проекти документів, які український уряд буде підписувати з ЄС.

Тимошенко 23-25 березня перебуває з поїздкою у Брюсселі (Бельгія) для участі у саміті Європейської народної партії. Планується, що сьогодні вона виступить на саміті з доповіддю щодо внутрішньої ситуації в Україні та її впливу на формування взаємовідносин з Євросоюзом.
XS
SM
MD
LG