Доступність посилання

ТОП новини
23 Жовтень 2018, Київ 23:09

Януковича знову закликають ветувати закон про червоний прапор


Конгрес українців Канади закликає Президента України Віктора Януковича ветувати закон про використання червоних прапорів. Про це повідомили у прес-центрі Центру досліджень визвольного руху.

Як йдеться в офіційному листі Конгресу українців Канади, відновлення та «вшанування символів тоталітарного минулого є неприйнятним у цивілізованих та демократичних державах».

Автори листа просять Януковича ветувати «цей провокаційний законодавчий акт, тим самим довівши громадянам України та світовій громадськості, що повернення символів тоталітарного минулого неможливе, а розвиток України як вільної демократичної держави є незворотнім».

«Використання червоного прапора під час заходів вшанування буде негативно сприйнято світовою громадськістю», – наголошують представники діаспори.

Януковича застерегли, що «цей закон спровокує розкол в українському суспільстві, спричинить громадські безлади в країні, тим самим зневаживши пам’ять мільйонів тих, хто загинув під час Другої світової війни та від радянських і нацистських репресій».

«Відновлення та вшанування символів тоталітарного минулого справляє негативний вплив на виховання молодого покоління та є неприйнятним у цивілізованих та демократичних державах. Такі кроки завдають значної шкоди міжнародній репутації України і ставлять під сумнів прагнення керівництва держави розірвати зв’язок із тоталітарним минулим», – наголосив президент Конгресу українців Канади Павло Грод від імені 1,2 мільйонів українців, які живуть в Канаді.

Вчора Президент України заявив, що підпише закон про використання червоного прапора під час святкових заходів до Дня Перемоги, щойно документ надійде йому на підпис.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG