Доступність посилання

ТОП новини

Пріоритетом України в EURONEST є запровадження безвізового режиму – Тарасюк


Одним з пріоритетних завдань, які українська делегація ставитиме перед Парламентською асамблеєю EURONEST, є запровадження безвізового режиму. Про це заявив народний депутат України, співголова Парламентської асамблеї ініціативи «Східне партнерство» EURONEST Борис Тарасюк.

«У цьому ми вбачаємо саме практичний конкретний інтерес України у своїй діяльності в Парламентській асамблеї «Східного партнерства», – сказав він.

За словами Тарасюка, Україна розглядає Парламентську асамблею як додатковий інструмент реалізації національних інтересів, які полягають, на його думку, у прискоренні вступу України в ЄС і наданні громадянам України права на безвізові поїздки в країни Євросоюзу.

Також депутат зауважив, що залежно від ефективності й інтенсивності роботи української делегації в асамблеї Україні будуть надаватися підтримка й сприяння реалізації стратегічного курсу на членство в ЄС.

Тарасюк наголосив, що EURONEST здатне вплинути на інститути й структури ЄС із метою більш зваженого підходу до надання безвізового режиму для українців.

У Брюсселі 3 травня відбулося засновницьке засідання Парламентської асамблеї EURONEST. Був підписаний Акт про створення Асамблеї, ухвалені правила процедури, а також обране керівництво.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG