Доступність посилання

ТОП новини
17 квітня 2021, Київ 19:37

Луценка перевели в медчастину СІЗО – адвокат


Керівництво Лук’янівського СІЗО в Києві перевело колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка в медичну частину слідчого ізолятора у зв’язку з погіршенням стану здоров’я. Про це після візиту до Луценка в СІЗО повідомив його адвокат Ігор Фомін.

«8 травня після лікарської комісії Юрій Віталійович Луценко був переведений у медичну частину слідчого ізолятора, де зараз і перебуває», – сказав захисник. За словами Фоміна, стан здоров’я колишнього міністра щоразу погіршується, також він втрачає у вазі. За час голодування Луценко втратив майже 20 кілограмів.

Як заявила дружина Луценка Ірина, яка також відвідувала його в СІЗО, в її чоловіка на лиці з’явилося висипання, що свідчить про інтоксикацію організму внаслідок голодування. За її словами, лікарі рекомендують Луценку вводити амінокислоти, тому що вони визнали, що в нього виникають проблеми із серцем. Також лікарі діагностували в екс-міністра діабет другого ступеня і констатували, що в Луценка в дуже поганому стані внутрішні органи – печінка, підшлункова, нирки, заявила дружина колишнього міністра.

Водночас, за її словами, Луценко не має наміру припиняти голодування, «поки ситуація не вирішиться».

«До нього приїжджала комісія, він їм сказав: я або вийду звідси нормальною людиною – мене нема чого тримати під вартою, – або мене винесуть вперед ногами, це його слова», – сказала Ірина Луценко.

Колишній міністр протестує проти незаконного, за його словами, утримання під вартою.
XS
SM
MD
LG