Доступність посилання

ТОП новини

Про двох «дем’янюків»


Іван Дем'янюк
Іван Дем'янюк
Своєрідним підсумком до неподобств, які відбулися 9 травня, і подальших суперечок стали такі собі «бенефіси» двох дідків.

Одіозному Іванові Дем’янюку німецька Феміда впаяла таки 5 років. Раніше ізраїльська Феміда засудила його до страти, однак потім вирок скасували за браком доказів. В підсумку, колишній «травнік» (так називали охоронців концтаборів за місцем розташування їхньої підготовчої школи) відбув сім років ув’язнення.

Натомість у Луганську на сесії обласної ради виступив ветеран-енкаведист, який вже в післявоєнні роки боровся з повстанським рухом у Західній Україні. Він з гордістю розповів, як свого часу разом із товаришами та службовими собаками брав участь в облавах і висилав «негідників» ешелонами до Сибіру. Про свою звитягу карателя цей дідок розповідав, не відчуваючи жодного докору сумління.Один мій знайомий дуже слушно, хоча й не дуже коректно, назвав цього
«старого маразматичного п***ра Дем’янюком у совковій версії» . В цілому, думка дуже слушна. Проте є одна істотна відмінність. Реальний Дем’янюк над усе боїться свого минулого і називає себе жертвою, яку примусили до злочинних дій. Натомість цей «красень»-енкаведист досі пишається своїми заслугами карателя. І депутати обласної ради також не відчувають з цього приводу жодного дискомфорту.

Дотепний Дмитро Корчинський якось саркастично привітав радянських людей «з днем великої перемоги Колими над Бухенвальдом». «Бенефіс луганського дем’янюка» свідчить, що для України це стає гіркою реальністю.
  • Зображення 16x9

    Дмитро Шурхало

    Співпрацюю з Радіо Свобода, був кореcпондентом і редактором (2008–2017), зараз веду програму «Історична Свобода». Спеціалізуюсь на політиці та історії. Народився в 1976 році у Сумах. Закінчив факультет журналістики Львівського університету імені Івана Франка. Працював у газетах «Пост-Поступ», «Київські відомості», «Вечірні вісті», журналі «Власть дєнєг». Автор книжок «Українська якбитологія», «Міфи Другої світової війни» та «Скоропадський, Маннергейм, Врангель: кавалеристи-державники».

XS
SM
MD
LG