Доступність посилання

ТОП новини
16 квітня 2021, Київ 06:40

У Києві стартувала акція «Вперед»


У Києві учасники акції протесту «Вперед» біля Верховної Ради протестують проти соціально-економічної політики уряду Миколи Азарова.

Вони вимагають від Кабміну припинити антинародні реформи, а від Верховної Ради – ухвалити закони, які будуть спрямовані на реальне покращення соціального рівня життя.

Наразі акція, в якій беруть участь люди з різних регіонів України, проходить без будь-яких порушень громадського порядку.

За даними київської міліції, наразі біля будівлі парламенту перебувають близько 500 учасників маршу протесту, організатори називають цифру вдвічі більшу.

Безпосередньо біля парламенту правопорядок забезпечують 30 співробітників міліції, загалом до забезпечення правопорядку в четвер у столиці стягнули близько 700 міліціонерів, включно з резервом, посилена охорона окремих станцій метрополітену.

За даними міліції, для участі у Весняному марші протесту на ранок четверга до Києва з різних регіонів прибули поїздами близько 300 осіб. Більшість цих людей приїхали з Львівської, Івано-Франківської та Харківської областей.

Правоохоронці додали, що, швидше за все, протягом першої половини дня люди ще будуть з’їжджатися до Києва для участі в акції.

Раніше в міліції зазначали, що згідно з поданими заявками, очікується прибуття понад 13 тисяч людей до центру Києва, які мають намір взяти участь в акції протесту.

Ініціаторами всеукраїнської акції «Вперед» є активісти громадянських рухів, організатори податкового Майдану і АвтоМайдану. Акцію підтримали більш як 200 громадських організацій і профспілок малого й середнього бізнесу. У складі колегії акції є народний депутат від «БЮТ-Батьківщини» Наталія Королевська.
XS
SM
MD
LG