Доступність посилання

ТОП новини

«Гречаний кидок» уряду (огляд преси)


Київ – У теплу пору року конкуренція за місця у складі та супроводі українських делегацій, котрі виїздять за кордон, загострюється критично. Чиновники, депутати і просто близькі до політичної кухні громадяни не соромляться потрапити у заповітний список. Як нагадує тижневик «Влада грошей», із 1 квітня в Україні набула чинності одна з найцікавіших постанов уряду, згідно з якою витрати чиновників на закордонні поїздки фактично нічим не обмежені. Більше про охочих до закордонних поїздок державним коштом йдеться у статті «З напівробочим візитом».

Газета «Україна молода» пише, що закупівля урядом китайської гречки на суму 150 мільйонів гривень засвідчує цілком прагматичні дії урядовців, а також їхнє нехтування законами. Бо, по-перше, гречку завезли до України без мита. По-друге, без тендеру. По-третє, імпортом займалася одна з найскандальніших компаній в Україні «Хліб Інвестбуд», яку спочатку намагалися видати за державну, потім зізналися, що вона є «трохи приватною», але її керівництво відмовляється повідомляти, хто ж є цим таємничим інвестором. Хоча преса давно повідомила: це близьке оточення Президента України, зокрема парламентарій Юрій Іванющенко, якого ще називають Юрієм Єнакієвським. Докладніше про те, хто найбільше нагріє руки на китайській крупі, «Україна молода» розповідає у публікації «Гречаний кидок».

«Щоб вижити, людство має подолати свою роз’єднаність». Цей вислів академіка Андрія Сахарова сьогодні особливо актуальний і для всього світу, і для України. Про те, чому суспільство досі не почуло й не розшифрувало ідеї знаного вченого і правозахисника, розмірковують експерти газети «День» напередодні 90-річного ювілею академіка.

Відпочинок на Чорноморському узбережжі Криму цього літа подорожчає на третину. Однак, як стверджують «Ізвєстія» в Україні», якість і сервіс на півострові ніяк не може наздогнати ціни.

Про те, у яку суму обійдеться кримська відпустка цього сезону і де краще зупинятися, йдеться в матеріалі «Поїхали в номера».
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG