Доступність посилання

ТОП новини

Головою Об’єднання українців Росії обрано Тараса Дудка


Позачерговий VI з’їзд українців Росії обрав головою Об’єднання українців Росії (ОУР) Тараса Дудка, першим заступником голови ОУР – Віктора Гіржова.

З’їзд відбувся у суботу в Москві, повідомляє агентство УНІАН. Попередній такий з’їзд проводився у 2006 році.

У перебігу нинішнього з’їзду було заслухано звіт про роботу організації та обрано Раду ОУР. Вперше до Ради увійшли, окрім керівників регіональних відділень ОУР та інших її членів, також представник від Ради українських земляцтв та представник Українського молодіжного форуму Росії.

Крім того, на з’їзді внесено та затверджено поправки до статуту Об’єднання, які були рекомендовані Міністерством юстиції Росії.

Ліквідовано інститут співголів ОУР (до цього часу їх було двоє) і введено посаду голови ОУР. Також введено інститут почесних голів організації – ними обрано Валерія Семененка та Василя Бабенка, які дотепер керували організацією.

Бабенко в перебігу свого виступу наголосив, що з’їзд проводиться з метою вирішення тих проблемних питань, на які вказано російським Мін’юстом.

31 січня Верховний суд Росії зупинив провадження за заявою Міністерства юстиції Росії про ліквідацію Об’єднання українців Росії (ОУР), подану напередодні.

«Верховний суд вирішив зупинити розгляд цієї справи (про ліквідацію ОУР – ред.) до розгляду нашої заяви, поданої до Тверського суду міста Москви, про скасування попередження Мін’юсту Росії», – сказав співголова ОУР Валерій Семененко.

Він пояснив, що відповідні попередження Мін’юст Росії зробив ОУР за його участь в одній із телепрограм.
XS
SM
MD
LG