Доступність посилання

ТОП новини
23 Квітень 2019, Київ 15:45

Президенту вигідно замінити Азарова на Яценюка (огляд преси)


Київ – Президент Віктор Янукович дедалі частіше критикує прем’єра Миколу Азарова. Відтак, як прогнозує експерт «Газети по-українськи», вже восени крісло головного урядовця може звільнитися. Не виключено, що його запропонують лідерові «Фронту змін» Арсенієві Яценюку. Для Януковича це був би вигідний крок, зауважує експерт. Усі провини в економічній сфері звалять на Азарова. Водночас Президент усуне конкурента з політичної арени в особі Яценюка. Про це експерт «Газети по-українськи» наголошує в статті «Президент на межі зриву».

Україна не готова скористатися зростанням світових цін на продовольство і не може зупинити подорожчання харчів у себе. Про це стверджує газета «Україна молода». Видання пише, що окрім дорогого бензину, на вартість продуктів в Україні впливають також нові норми Податкового кодексу, корупційна складова, невизначеність із правилами гри і, відповідно, втручання чиновників в аграрний ринок.

Частка іноземного капіталу в статутних капіталах банків України на початку цього року досягла 40,6 відсотка. Як удома почувають себе в Україні російські банки (19 відсотків). Далі йдуть банки Кіпру (14 відсотків). Як вважає експерт газети «День», із приходом кіпрських банків «теоретично дещо спрощується створення офшорних зон – не треба буде літати на Кіпр, а можна буде приїхати в банк, розташований у Києві. Але глобально на відтік капіталів із України це не вплине». Гроші не витікатимуть з України тоді, коли бізнес в країні вестиметься прозоро, коли не буде беззаконня податкових служб, а податки платити було просто. Про це «День» пише в матеріалі «Наші офшори йдуть до нас!»

Сьогодні офіційно в Україні понад мільйон молодих родин, які стоять у черзі на житло. З них понад третина користуються правом першочергового отримання квартири, а близько ста тисяч – поза чергою.

Хоча в державі діють кілька програм підтримки молодіжного житла, та, як стверджують «Ізвєстія» в Україні», така підтримка держави радше моральна, аніж матеріальна. Адже ті гроші, що виділяються з бюджету на будівництво житла для молоді, не покривають і десятої частини від потреби, наголошує видання.
XS
SM
MD
LG