Доступність посилання

ТОП новини
14 Грудень 2018, Київ 11:58

США вимагають демократизації в Ємені


Сполучені Штати заявили в понеділок, що уряд Ємену має здійснити кроки до мирного переходу до демократії, поки єменський президент Алі Абдалла Салех перебуває на лікуванні поза країною.

Раніше цього ж дня опозиція Ємену підтримала ідею остаточної передачі президентської влади в країні віце-президентові. Абед Раббо Мансур Хаді нині тимчасово виконує обов’язки голови держави в час, коли президент від неділі лікується в Саудівській Аравії.

Від’їзд Салеха за кордон на хірургічну операцію після поранення під час нападу на його палац викликав у країні хвилю публічних радощів, яка почалася в неділю ввечері.

За повідомленнями, в Ємені переважно дотримуються укладеного напередодні перемир’я між прихильниками Салеха і озброєними представниками племен, які належать до його супротивників.

Салех був поранений у п’ятницю під час ракетного обстрілу повстанцями президентського палацу в столиці Сані. Серйозний збройний конфлікт спалахнув після того, як урядові війська напали на дім одного з провідних вождів племен, який перейшов на бік повстанців.

Протести проти авторитарної влади Салеха, який перебуває при владі понад 30 років, тривають у Ємені вже багато тижнів.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG