Доступність посилання

ТОП новини
11 травня 2021, Київ 16:00

Сирія обіцяє жорстку відповідь на убивство працівників сил безпеки


Уряд Сирії пообіцяв жорстку відповідь на напад озброєних людей, які вбили, за офіційними даними, 120 співробітників служб безпеки на півночі країни.

Міністр внутрішніх справ Ібрагім аль-Шаар заявив, що уряд діятиме рішуче: «Відповідальністю держави є захист суспільного життя і державних будівель, які є громадською власністю. Ми діятимемо рішуче, відповідно до закону, не будемо мовчати про будь-які збройні напади, що загрожують безпеці країни та її громадян».

Детальна інформація про події в місті Джіср аш-Шугур є недоступною, оскільки сирійська влада не дозволяє більшості міжнародних засобів масової інформації працювати у країні.

Активісти опозиції висловлюють побоювання, що уряд таким чином створює умови для активізації розгону демонстрантів, що протестують проти режиму президента Башара аль-Асада.

Міністр закордонних справ Франції Ален Жюппе напередодні заявив, що Асад «втратив легітимність» правити Сирією через придушення мирних протестів, що призвело до загшибелі понад тисячі мирних жителів з середини березня.
XS
SM
MD
LG