Доступність посилання

ТОП новини
23 Квітень 2019, Київ 15:00

Сирійці втікають до Туреччини від бойових дій


Урядовці в Туреччині повідомили в суботу, що кордон їхньої країни перетнули понад 4 тисячі сирійців, які намагаються втекти від наступу сирійського війська на міста й селища Сирії, де мають сильні позиції супротивники сирійського режиму.

Загалом, як вважають, близько 10 тисяч сирійців тепер знайшли притулок біля кордону відтоді, як сирійські війська за підтримки танків рушили на північно-західну провінцію Ідліб.

Зокрема, тисячі людей утекли з міста Джиср-аш-Шугур, де відбулися криваві сутички й, за повідомленнями, загинули 120 працівників силових структур. За словами влади, там повстанці-ісламісти напали на працівників поліції. За словами опозиції, там одні сирійські силовики розстріляли інших, які відмовилися продовжити вогонь по демонстрантах після загибелі кількох учасників мирних протестів.

У Сполучених Штатах Америки тим часом владу Сирії звинуватили в спричиненні «гуманітарної кризи» й закликали її припинити наступ і негайно дозволити безперешкодний доступ представникам Міжнародного комітету Червоного Хреста, щоб допомогти біженцям, затриманим і пораненим.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
XS
SM
MD
LG