Доступність посилання

ТОП новини

Влада хоче судити Тимошенко влітку, поки всі у відпустці (огляд преси)


Київ – Про ймовірність арешту Юлії Тимошенко заявляє в газеті «День» її адвокат Сергій Власенко. Він вважає, що можновладці свідомо дали опозиціонерці малий термін для ознайомлення з «газовою» справою – за кілька днів потрібно вивчити 14 томів, кожен з яких містить приблизно 250 сторінок. Причина такого поспіху – бажання влади провести суд влітку, коли всі у відпустці. Матеріал має заголовок «Уроки швидкочитання».

Сьогодні може стартувати пенсійна реформа. Як інформують «Ізвестія» в Україні», депутати збираються радикально змінити всю систему пенсійного забезпечення. Нова версія реформи, як і попередня, на думку журналістів видання, не вирішує проблеми низьких пенсій більшості українців, однак нововведення допоможуть закрити 17-мільярдну дірку в Пенсійному фонді і вирішити питання бюджетної економіки. Про те, що з’явилося в новій версії реформи, йдеться в матеріалі «Пенсійний фронт».

Росія знову хоче заборонити ввезення на свою територію українського сиру, стверджує газета «Україна молода». Відтак українські молокопереробні заводи знову опинилися на межі економічної прірви. У раптовій активізації російських виробничих лобістів експерти видання вбачають дві складові: економічну та політичну. Зокрема, вони відзначають, що ідея заборонити експорт української продукції з’явилася одразу після непоступливості Прем’єр-міністра Миколи Азарова на газових перемовинах із головою російського уряду Володимиром Путіним. Загалом же для української молочної галузі такий хід росіян може означати банкрутство і… поглинання українських заводів цими ж самими росіянами. Про це «Україна молода» наголошує в матеріалі «Політична тінь від української пальми».

Про шкоду побутової хімії для людини, а також про те, чим її можна замінити в домашньому господарстві, розповідає газета «Сегодня». Зокрема, видання радить замість очищувачів для скла використовувати лимонний сік, замість рідини для миття посуду – мильний розчин із харчовою содою, а відбілювати найкраще кальцинованою содою. Інші поради – у статті «Побутові шкідники».
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

XS
SM
MD
LG