Доступність посилання

ТОП новини
14 Листопад 2018, Київ 11:35

У Чехії проходить найбільший в історії країни страйк транспортників


Сьогодні в Чехії проходить найбільший в історії цієї країни цілодобовий страйк працівників транспорту. По всій території країни зупинились поїзди, в тому числі міжнародного сполучення.

Вперше в історії повністю зупинилось празьке метро. У чеській столиці на свої звичні маршрути сьогодні виїхали всього 40 відсотків трамваїв і 20 – автобусів. Повністю або частково не працює міська транспортна мережа в найбільших обласних центрах Брно, Градец Кралове, Оломоуц і в багатьох районних населених пунктах. Через страйк транспортників були скасовані урочистості, пов’язані з 70-літтям від дня народження президента Чеської Республіки Вацлава Клауса, яке припадає на сьогодні.

Причина страйку, організованого Асоціацією транспортних профспілок Чехії, незгода профспілок із проведенням пенсійної реформи і реформи в системі охорони здоров’я Чехії. Профспілки не згодні з підвищенням віку виходу на пенсію та запровадженням додаткової оплати за окремі процедури в системі охорони здоров’я.

За попередніми підрахунками, страйк транспортників у Чехії принесе збитки державі в понад 100 мільйонів гривень у перерахунку з чеських крон.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG