Доступність посилання

ТОП новини

На Прикарпатті проходить фестиваль «Полонинське літо-2011»


Сьогодні у селі Верхній Ясенів Верховинського району Івано-Франківської області розпочався гуцульський фестиваль «Полонинське літо-2011».

Як повідомили у Верховинській райдержадміністрації, основна мета фестивалю – вшанування працівників сільського господарства, аби сьогодні для людей «нелегкої професії добрим словом, веселою піснею і запальним танцем принести бажані хвилини величання і змістовного культурного відпочинку».

Керівники обласної ради та облдержадміністрації, району і сільських громад привітали учасників фестивалю, вручили кращим працівникам і газдам нагороди.

За словами начальника організаційного відділу Верховинської райдержадміністрації Василя Нагірняка, це «барвисте і колоритне гуцульське свято першої полонинської продукції».

На гостей свята чекає виставка-ярмарок полонинської продукції, виробів декоративно-ужиткового мистецтва регіону Карпат, гуцульські полонинські дійства на виставкових територіях сільських громад 22 сільських рад, святковий концерт за участю мистецьких колективів Гуцульщини і Прикарпаття, гуцульська лотерея, ігри тощо.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG