Доступність посилання

ТОП новини
18 Жовтень 2018, Київ 22:09

Суд відмовив Луценкові у перенесенні судового засідання


Печерський районний суд Києва відмовив колишньому міністрові внутрішніх справ України Юрієві Луценку та його захисту в задоволенні клопотання щодо перенесення судового засідання у зв’язку з необхідністю отримання інформації від прокуратури про нібито протиправні дії судді Сергія Вовка.

На засіданні Юрій Луценко та захист попросили суд відкласти слухання справи. Своє прохання вони мотивували необхідністю отримання інформації від прокуратури Києва про порушену справу за фактом протиправних дій з боку судді Сергія Вовка.

«Ви – людина, проти якої порушено кримінальну справу, яку фактично не дав зняти з посади судді заступник глави Адміністрації Президента. Ви не можете бути незалежним арбітром, і чути як мої аргументи, так і аргументи звинувачення. Ви апріорі зацікавлені в тому, щоб віддячити тим, хто залишив вас суддею», – звернувся Юрій Луценко до головуючого судді.

Захист Юрія Луценка стверджує, що від Генпрокуратури до них надійшла відповідь про те, що справді є фактова кримінальна справа, в якій фігурує Сергій Вовк, і вона перебуває у провадженні прокуратури Києва.

Суд ухвалив рішення залишити без задоволення клопотання колишнього міністра.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG