Доступність посилання

ТОП новини

До Криму повернувся колишній президент автономної республіки


До Сімферополя в суботу прибув перший та останній президент Республіки Крим Юрій Мєшков. До Криму він повернувся після 16 років вигнання, які він провів у Москві.

На сімферопольському залізничному вокзалі екс-президента автономної республіки зустрічали кілька його колишніх соратників із Республіканського руху Криму, який у середині 1990-х років контролював владу на півострові.

Юрій Мєшков відмовився спілкуватися з журналістами, пообіцявши зробити це після того, як врегулює родинні питання, повідомляє кореспондент Радіо Свобода.

Разом з тим, Мєшков передав через зустрічаючих соратників, що має намір після 6 липня провести низку зустрічей із кримськими виборцями і вважає за доцільне ініціювати кампанію з відновлення колишньої кримської конституції зразка 1992 року, яка гарантувала Криму конфедеративні стосунки з Україною.

Лідер кримських сепаратистів Юрій Мєшков перебував у посаді президента Республіки Крим із лютого 1994-го по березень 1995 року, коли за рішенням центральної влади України посада кримського президента була ліквідована

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG