Доступність посилання

ТОП новини
20 Жовтень 2018, Київ 11:23

Невідомо, Кірєєв керує процесом чи процес ним (огляд преси)


Generic – A photo of Ukrainian newspapers, Kyiv, 23Jun2009
Київ – Якою має бути гуманітарна політика України? – це питання досліджує газета «День». На думку експертів видання, зокрема, віце-ректора Українського католицького університету Мирослава Мариновича, гуманітарна політика повинна бути більш національно зорієнтована. Поки ж гуманітарна програма уряду значною мірою спрямована на реалізацію російських національних інтересів. Тих інтересів, які в чомусь навіть супротивні інтересам української держави. Відтак, Маринович поділяє думку багатьох експертів про те, що гуманітарна сфера була віддана Росії.

Кримінальна справа з обвинувачення Юлії Тимошенко надзвичайно
складна, – стверджує в «Газеті по-українськи» голова Українського юридичного товариства Олег Березюк. На його думку, суддя Родіон Кірєєв малокваліфікований. «Він або не знає законів, або умисно їх порушує, що свідчить про замовний характер справи», – наголошує експерт «Газети по-українськи» у матеріалі «Невідомо, Кірєєв керує процесом чи процес ним».

Народні депутати дали старт медичній реформі, суть якої, як інформує газета «Сегодня», зводиться до того, що замість мережі клінік організовується система сімейних лікарів. Головна проблема реформи, як переконує видання, скорочення кількості поліклінік, яке навряд чи перетвориться у якість тих, що залишаться.

Останні зміни в реєстрації та перереєстрації зброї викликають занепокоєння і нарікання з боку мисливців та інших власників зброї. Адже нині, як констатує газета «Голос України», з усієї зброї, яку подають на реєстрацію чи перереєстрацію, правоохоронці мають відстріляти гільзи та кулі для формування спеціальних балістичних картотек. Але чи може хтось гарантувати, що відстріляні гільзи чи кулі за певних умов не опиняться на місці резонансного злочину? – запитує видання.

«Депутат Ландик бив дівчину до тих пір, поки його не утихомирили охоронці», – у статті під таким заголовком газета «Факти» розповідає про те, як розважався в ресторані син депутата-регіонала Володимира Ландика – депутат луганської міськради Роман Ландик в одному з луганських ресторанів. Дівчина зі струсом мозку опинилася в лікарні, натомість син народного обранця називає постраждалим… себе. Подробиці – в рубриці «Тенденція, одначе…».

Ваша думка

Показати коментарі

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG