Доступність посилання

ТОП новини

НАТО допоможе Україні з безпекою на ЄВРО-2012


Експертів НАТО залучили до підготовки фахівців з безпеки та надзвичайних ситуацій на футбольній першості ЄВРО-2012. Про це повідомив сьогодні помічник Генерального секретаря альянсу, посол Дірк Бренгельманн у відеозверненні до учасників громадських слухань з питань співпраці «Україна – НАТО» у Києві.

«Україна підтвердила намір реформувати свої збройні сили за стандартами НАТО. Також ми здійснюємо проекти з підготовки експертів з безпеки на європейському футбольному чемпіонаті, та з технічного оснащення бійців Міністерства України з надзвичайних ситуацій для запобігання підтопленням у Карпатському регіоні. НАТО також допомагає українцям очистити низку військових авіаційних баз від хімічно небезпечних сполук. Новий напрямок співпраці між Києвом і Брюсселем – боротьба із злочинами у кібернетичному просторі», – зазначив посол Бренгельманн.

За його словами, Україна посідає друге місце після Росії серед країн-партнерів за кількістю проектів, які здійснюються у рамках програми НАТО «Наука заради миру та безпеки». Також нині триває співпраця України з Євроатлантичним координаційним центром з реагування на катастрофи.

Бренгельманн нагадав, що Україна також бере активну участь у програмах НАТО, спрямованих на подолання хімічної та техногенної безпеки і покращення довкілля.
XS
SM
MD
LG