Доступність посилання

ТОП новини

Путін: жадібність і безвідповідальність спричинили катастрофу «Булгарії»


Причинами катастрофи теплохода «Булгарія» стали жадібність і безвідповідальність.

Про це заявив прем'єр-міністр Росії Володимир Путін на нараді з членами урядової комісії з розслідування обставин катастрофи судна.

«Це жахливо, що нам доводиться платити таку данину за безвідповідальність, за недбальство, за жадібність, за грубе порушення правил технологічної безпеки», – сказав Путін.

Він зазначив, що правоохоронні органи мають дати оцінку діям усіх посадових осіб.

«Як могло статися, що компанія без ліцензії на туристичну діяльність, без ліцензії на використання суден могла працювати? Як взагалі квитки продавали в порту? Хто дозволив? Як випустили з порту? Як порт уклав договір з цією компанією, яка не має жодної ліцензії на обслуговування у порту? Де був Ростехнагляд, Ространснагляд? Де були всі ці відомства?», – заявив прем'єр.

Водночас, він подякував морякам корабля «Арабелла», який зупинився і врятував людей, а також водолазам, які працюють сьогодні в дуже складних умовах на водосховищі.

Двопалубний дизель-електрохід «Булгарія», збудований 1955 року в Чехословаччині, затонув 10 липня під час грози на Куйбишевському водосховищі на території Татарстану у трьох кілометрах від берега. На борту судна, за різними даними, перебувало від 192 до 209 осіб, врятувати вдалося 79.
XS
SM
MD
LG