Доступність посилання

ТОП новини

Хакери зламали сторінку Мердока


Група хакерів зламала сайт найбільш продаваного в Британії таблоїду Руперта Мердока Sun, повідомивши на першій шпальті створеного ними фальшивого сайту про вигадану «смерть медаімагната», який перебуває в центрі міжнародного скандалу.

Хакери скеровували відвідувачів сайту на сторінку Twitter групи Lulz Security, що одержала популярність завдяки нещодавнім зламам ресурсів ЦРУ, британської поліції, а також компаній Sony Corp, AT & T і Fox TV.

Головна сторінка фальшивого сайту Sun повідомляла про те, що «знайдено тіло медіамагната», цитує повідомлення у вівторок агентство Ройтерз.

Скандал довкола несанкціонованого доступу до телефонних розмов, в центрі якого опинилася компанія Мердока News Corp, коштував посади голові поліції Лондона, а також викликав нові запитання до прем’єр-міністра Великої Британії Девіда Камерона.

Раніше в понеділок один із членів Lulz Security під ніком Sabu також на Twitter опублікував контактні дані і паролі співробітників News International, включно з колишньою главою британського підрозділу News Corp Ребекою Брукс. Перевірити достовірність цих даних не вдалося.

За даними News International, компанія знає про злами в системі, і її техніки зараз працюють над вирішенням проблеми.

Наприкінці червня Lulz Security оголосила про своє розформування після зламу мереж AOL Inc і AT & T.

Медіамагнат Руперт Мердок і його син Джеймс відповідають сьогодні на запитання британських парламентаріїв. Це відбувається на слуханнях, пов’язаних із втручанням співробітників видань Мердока у приватне життя британців.
XS
SM
MD
LG