Доступність посилання

ТОП новини

Батько і син Мердоки відповіли на запитання британських парламентарів


У Лондоні медіамагнат Руперт Мердок і його син Джеймс сьогодні постали перед спеціальною парламентською комісією, яка розслідує скандал про вторгнення в приватне життя британців співробітниками належать Мердоку видань. Батько і син відповіли на запитання парламентаріїв. Обидвоє вибачились перед членами комітету.

Зокрема, Джеймс Мердок, який обіймає посаду глави корпорації, заявив: «Перш за все, я хотів би сказати, наскільки я жалкую про події. Ми приносимо вибачення, особливо – жертвам незаконного злому голосової пошти та їхнім родинам. Це предмет глибокого жалю – для мене, мого батька і кожного співробітника «Ньюс Корпорейшн». Ці дії не відповідають тим стандартам, яких наша компанія дотримується всюди в світі», – сказав Мердок-молодший, виступаючи перед парламентською комісією в Лондоні.

На запитання про те, скільки редакторів та журналістів брали участь у перехопленні телефонних розмов, Джеймс Мердок відповів, що його корпорація співпрацює з поліцією з метою прояснення фактів цієї справи.

За останніми повідомленнями, слухання в парламентському комітеті були перервані, коли невідомий молодий чоловік кинув у Руперта Мердока якийсь предмет.

Напередодні був знайдений мертвим колишній співробітник закритої в зв’язку зі скандалом газети News of the World Шон Гоар. Він був першим, хто звинуватив газету в отриманні інформації незаконними способами. Причина його смерті поки не встановлена.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG