Доступність посилання

ТОП новини
23 Жовтень 2018, Київ 04:13

Азаров підтримує скасування параду до 20-річчя незалежності України


Прем’єр-міністр Микола Азаров підтримує рішення Президента Віктора Януковича щодо скасування військового параду до 20-річчя незалежності України. Про це він сказав на відкритті засідання уряду.

У вступному слові прем’єр почав говорити про необхідність вшановування тих підприємств і бізнесменів, які впроваджують інноваційні моделі розвитку бізнесу й створюють нові робочі місця. «Вважаю за необхідне гідно й привселюдно виокремити тих людей, які своїми капіталами, приватною ініціативою або новаторськими ідеями після кризи створюють робочі місця, впроваджують нові технології. За моїм переконанням, саме так, а не парадами, як справедливо вирішив глава держави, ми повинні відзначити 20-річчя незалежності України», – сказав Азаров.

Прем’єр-міністр доручив Міністерству економічного розвитку й торгівлі й секретаріату Кабінету Міністрів підготувати пропозиції щодо вшановування вищевказаних осіб.

15 липня Президент Віктор Янукович скасував проведення парадів військ у Києві, Керчі, Одесі, Севастополі, а також місцях, де розміщені штаби оперативних командувань і видів Збройних сил, які повинні були пройти 24 серпня до 20-річчя незалежності України.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG