Доступність посилання

ТОП новини

Українці збайдужіли до патріарха Кирила (огляд преси)


Київ – Кожен приїзд патріарха Кирила в Україну засвідчує все більшу апатію української спільноти – як опозиційної, так і прихильної до патріарха. Як стверджує експерт газети «День», нині навіть владні структури поволі байдужіють до Московського патріарха. Насамперед тому, пояснює експерт, що він не виправдовує сподівань своєї власної багатомільйонної пастви в Україні, яка все ж таки хотіла б бачити у ньому пастиря, наближеного до їхньої культури, а не політичного діяча, який представляє сусідню, не завжди дружню до України державу.

Василь Цушко вирішив піти з посади голови Соціалістичної партії,
пробувши на цьому посту лише один рік. Він мотивував своє рішення тим, що не хоче суміщати партійну діяльність із роботою на посаді голови Антимонопольного комітету. Наразі в Соцпартії обговорюють наступника. Серед претендентів і скандально відомий Микола Рудьковський. На думку експертів газети «Україна молода», обрання Рудьковського означатиме зближення Соцпартії із Партією регіонів.

Утім, як переконує експерт «Ізвєстій» в Україні», Цушко йде з Соцпартії, щоб приєднатися до Партії регіонів. Бо розуміє, що самостійно соціалісти навряд чи пройдуть у Верховну Раду, а регіоналам такі союзники не потрібні. Експерт «Ізвєстій» припускає, що «біло-блакитні» зовсім відмовляться від якихось об’єднань із «лівими» силами, бо ті вимагають надто багато за свою підтримку. Про це наголошується в матеріалі «Морозна осінь».

Ринок іпотеки в Україні не на жарт пожвавішав. Як стверджує газета «Сегодня», майже кожен місяць на ринок виходить новий кредитор, який пропонує свої програми кредитування житла. Загальна кількість банків уже перевалила за тридцять. Однак, як зазначає видання, доступна іпотека не кожному. Конкретніше про обмеження йдеться в статті «Іпотечна спека».

Криза підштовхнула інвесторів вкладати гроші в сферу, котра раніше розглядалася виключно як хобі олігархів. Йдеться про гастрольний бізнес. Як інформують «Економічні відомості», настільки щільного графіка в Україні ще ніколи не було. Лише рок-гуртів за останні сім місяців цього року приїхало понад десяток. У докризові часи цей показник не набирався за рік.
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG